Me here and there

Det gule hus / etdrysskanel.com

Man vet aldri hvor jeg dukker opp, som kjent!

For tida har jeg noen klær til salgs på Det gule hus! Det er ganske gøy at de faktisk henger i en fysisk butikk, hoho, og jeg syntes det var morsomt å levere dem. (Jeg spilte til og med inn en liten video for å vise fram prosessen, som man kan se her.) Tre av plaggene på bildet har allerede funnet nye eiere, og det er nå to uker igjen av salgsperioden min, så jeg krysser fingrene for at det skjer med et par til. Hele greia er vinn-vinn, og det dukker opp stadig flere slike bruktbutikker rundt om i landet, så det er en spennende og gledelig utvikling.

Lunsj med Synne ruller og går, og nå er det faktisk halvannet år siden jeg startet dette prosjektet! Livesendingene ble flyttet til min vanlige Instagram-profil ved nyttår, så alle de nyeste episodene ligger der, og dessuten ligger jo samtlige episoder (også den dagsferske) i denne spillelista på Youtube!

Vintage & Vino er en annen «spalte» som jeg har moret meg med siden i fjor sommer. Jeg spiller inn sporadiske videoer på Instagram, så her finner man alle de åtte snuttene jeg har laget hittil, og dette konseptet har også fått sin egen Youtube-spilleliste!

Det er allerede en stund siden nyttårsaften, men i fall noen ikke har sett denne stemningsrapporten fra min venninne Ina, så deler jeg den her. Vi storkoste oss den kvelden, noe mitt digre, flåsete glis er et tydelig bevis på, for det går igjen på omtrent alle bildene, haha.

Forleden ble jeg intervjuet av Drinkfeed, og det var veldig hyggelig! (Dette er noe man alt vet om man følger Vin og vegetarFacebook eller Instagram, men det er greit å ha nevnt det her også.) Tom og jeg har snakket om å ta en prat i lange tider, og endelig fikk vi det til. Jeg vet at denne flinke fyren er en ivrig kjøtteter, og han stilte litt andre spørsmål enn jeg hadde forventet, så jeg prøvde å svare greit for meg uten å støte fra meg noen, haha. Podcast-episoden med intervjuet kan man høre her!

Det var dagens link-o-rama! Over og ut!

– – – – –
In other words: A few other places where you can find me, like in a second hand shop (represented by some clothes looking for new owners) and on a drinks podcast, and doing what tickles my fancy in different channels. For an English version, please use the translation widget!

Én tanke på “Me here and there

  1. Tilbaketråkk: Around the clock on a Monday in January | Et dryss kanel

Thanks for your thoughts - I love hearing from you!

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..