«New In» and an invitation!

Hei, alle sammen! I dag vil jeg dele noen små anskaffelser fra den siste tida!

February / etdrysskanel.comJeg var ute på en runde med ærend forleden, og kom hjem med følgende: Et par nye hoder til oppvaskbørsten. Ei bibliotekbok som jeg holder på med nå. Påfyll av to grønne hverdagsteer. Kronelys til den lille messingstaken i stua. Nødvendigheter av ulike slag, rett og slett!

Tar også med en svært viktig suvenir fra vårt opphold i Belgia forrige helg, for der har de fortsatt dinosaurkjeks! De er jo dessverre utdødd (høhø) her til lands, så vi passet på å kjøpe da vi fant dem der. Esken bærer litt preg av å ha ligget i kofferten, men det gjør ingenting.

(Jeg kunne forsåvidt inkludert noen stykker belgisk ost og noen typer belgisk øl i tillegg, noe som også ble med oss hjem, men de ligger på kjøl, så de fikk ikke være med på bildet.)

Sist, men ikke minst: En fastelavnsbolle/semla som jeg kjøpte hos bakeren på hjemveien. Jonasflotte var ute med jobben, og jeg unnet meg en sånn som kveldskos.

February / etdrysskanel.comHverdagsluksus!

Det er en ting til jeg vil nevne, for jeg lurer på hva du gjør på førstkommende tirsdag. Du, ja! Du som leser! Da inviterer jeg nemlig alle som vil til en ørliten, uformell feiring, for 25. februar har jeg blogget i 15 år! Det er jo faktisk en hel evighet, så det er verdt å markere. Planen min er å slå meg ned på Haus (et nyåpnet sted sentralt i Oslo) etter arbeidstid, og hvis noen har lyst til å komme innom for å hilse på etter jobb, så er alle velkomne. På Haus kan man ta en kopp kaffe/te eller et glass vin/øl, og de serverer mat i tillegg, og min plan er å henge der mellom klokka fire og klokka ni, slik at folk kan komme og gå som det passer. Jeg samler noen venner for anledningen og ser fram til en hyggelig kveld, og jeg har klemmer til alle som vil ha!

For å oppsummere:
Synne feirer 15 år med blogging, og du er herved invitert!
Når: Tirsdag 25. februar, 16.00 – 21.00.
Hvor: Haus, Hausmannsgate 8, Oslo.
Velkommen!

– – – – –
In other words: Some things I acquired lately, and an invitation for those in the Oslo area, since I celebrate 15 years of blogging on Tuesday the 25th of February! I’m bringing some friends together to mark the occasion, and everybody’s welcome to come by!

Én tanke på “«New In» and an invitation!

  1. Tilbaketråkk: 15 years of blogging | Et dryss kanel

Thanks for your thoughts - I love hearing from you!

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..